Notice: Undefined index: dle_skin in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/print.php on line 45 Notice: Undefined variable: _SESSION in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/sitelogin.php on line 49 Notice: Undefined variable: _SESSION in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/sitelogin.php on line 101 Notice: Undefined index: dle_user_id in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/sitelogin.php on line 116 Notice: Undefined index: do in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/engine.php on line 21 Notice: Undefined variable: catalog in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/engine.php on line 28 Notice: Undefined variable: catalog in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/engine.php on line 361 Notice: Undefined index: subaction in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/engine.php on line 482 Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/functions.php on line 786 Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/functions.php on line 786 Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/functions.php on line 817 Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/functions.php on line 817 Notice: Use of undefined constant Ymd - assumed 'Ymd' in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/show.full.php on line 229 Notice: Use of undefined constant Ymd - assumed 'Ymd' in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/show.full.php on line 229 Notice: Use of undefined constant Ymd - assumed 'Ymd' in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/show.full.php on line 233 Notice: Use of undefined constant Ymd - assumed 'Ymd' in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/show.full.php on line 233 Notice: Undefined variable: rated in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/functions.php on line 158 Notice: Undefined variable: smartphone_detected in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/modules/show.full.php on line 520 Notice: Undefined variable: catalog in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/engine.php on line 641 Notice: Undefined index: header_title in /var/www/clients/client3/web7/web/engine/engine.php on line 658 UKRtrip.com > Версия для печати > Туреччина. Частина 2
Третья полка :) > Турция > Туреччина. Частина 2

Туреччина. Частина 2


29 мая 2007. Разместил: kVitka

   Якось читала в проспекті, що той, хто не бачив Памуккале, не бачив Туреччини. Поки не знаю про те саме Кале, але якщо ви, любі друзі,   будучи в цій привітній країні,  поскупитесь віддати 20 кровних баксів на комплект „ банька + мачо + тілесні радощі”, то величезне зелене жабище залізе вам на груди й буде душити, голосно приквакуючи. Гарантовано!!!!

Туреччина. Частина 2
 

   Порада для всіх: йдіть – не пошкодуєте!   

   Порада для дівчат: хто поки без пари, обирайте другом масажиста (особливо,   якщо він працює в турецькій бані). Він ТАКЕ виробляє руками  :)    

   Порада для хлопців : Якщо хочете, щоб ваша дівчинка ладна була заради вас на все – навчіться робити масаж ароматичними маслами так, як це роблять умільці хамаму.   

   А тепер від лірики до прози. Спочатку була сауна. Лежимо ми,   значить, з матусею на верхніх полицях, обговорюємо улюблені комплекси щодо власного тіла, як двері розчиняються і один з наших провідників по князівству мармуру й пару запрошує продефілювати до наступної кімнати, якою виявилась хамам – турецька баня, що очищує тіло й мізки від всіляких негарностей і комплексів.   

   Мармурова кімната, в стіни якої   вмонтовано крани з водою і маленькі умивальники. Посередині – мармурова ж плита, досить тепла. На ній роблять масаж піною. Тонкий аромат і купа ніжної легкої піни...дзюркотить вода, сильні турецькі руки виминають гидоти з твого тільця... Ой, забула: перед тим є ще пілінг – помірної жорсткості рукавичкою мій екзекутор Бікір видаляє рештки відмерлих клітин і бруд з усього тіла, навіть з пальців! При цьому показує, скільки відтерлося грязюки, мовляв, митися, принцесо, треба, митися!!!   Пілінг – пінний масаж – далі нас ополіскують, загортають в рушники, запрошують до приміщення з помаранчевими кушетками, де куряться ароматичні палички, а єдиним джрелом світла являються величезні свічки, що розставлені під стінами на підлозі. Приносять чай в крихітних скляних кухликах. Потім накладають очищувальну маску з глини, що надає обличчу неповторного болотного кольору (правда, ненадовго).   

   Коли маски зняті, піддослідних ведуть на останню тортуру – масляний ароматичний масаж. Уявіть: напівтемрява, аромат східних прянощів від тліючих паличок, дуже розслаблююча музика і руки персонального екзекутора, що робить з вашим тілом неймовірні речі... Нічого посміхатись і думати дурниці, просто масажується кожна частинка тіла дуже ретельно і після перших хвилин такого дійства все навкруги здається несправжнім й ірраціональним. Думаю, тут справа в усіх деталях – запахах, звуках, тактильних відчуттях, бо розслаблюєшся настільки, що зникає сором’язливість і зкутість, а на зміну їм приходять дурниці, що нізащо б не пролізли до голови за інших обставин.

Туреччина. Частина 2
 

   Нарешті щастя закінчилось, Бікір пропонує прийти ще на маски – масажі, обіцяє жирні знижки і просить тримати язик за зубами, бо знижки ж не для всіх... Я   в стані аффекту (не від знижок, а від масажу) лізу його обіймати... Виходимо, кілька хвилин сидимо, знову чай і розмови про наступні сеанси масок-масажів... Ага, процедури сподобались не лише мені, а й дядечку-масажисту:))) Ну-ну, хто б сумнівався – дві з лишнім години мяти й місити таааку принцесу :)   

   Мені було урочисто вручено рукавичку для пілінга в якості подарунка на згадку а ще нас з Бікіром-кудесником було увіковічено разом на спільному фото.   

   Стану аффекту я позбулась вже в номері, а шкіра, душа й тіло ще довго виказували свою безмежну дяку такій турботливій хазяйці.   

   Окреме величезне спасибі чарівникам із хамаму при отелі Blue sky в Кіріші: Аті (від матусі) та Бікіру (від мене), яких ми одразу охрестили як Атас ті Бікіні  :) А ще дівчата Оля та Лєна – вони теж молодці.

Туреччина. Частина 2

   Отака-то річ – схід – з його банями й традиціями... Пора мабуть спати, та вчора нам вручили гілочку такої хитрої рослинки, яка вдень поводить себе пристойно, а вночі   розпускає такий аромат, наче у нас в номері відкрили фабрику з виробництва опіуму...