Логин: Пароль:
Регистрация на сайте   | Забыли пароль?
навигация по сайту
открыть все | закрыть все

Форум
Фотогалерея
Видеогалерея
О нас
Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

Показать все теги
Последнее с форума
Не все дома??? - Давай сюда!!! Едем в Бородянку 32 drozcankaya0
Прекрасное далеко Шешоры 2009 18 asharesendez48
Прекрасное далеко Масленица 2010 37 asharesendez48
Прекрасное далеко Фестивали на лето 50 asharesendez48
Новости сайта Почта @ukrtrip.com 4 asharesendez48
Новости сайта Ах свадьба…свадьба пела и плясала 46 asharesendez48
Новости сайта Диверсии Киевэнерго 9 asharesendez48
Гостиницы Львов, где остановиться 3 asharesendez48
Земля слухами полнится Ты турист? Проверь свои знания! 4 ladychoo56
Земля слухами полнится Ссылочки 31 rapisgood
ПОЛЕЗНОЕ

Кто на сайте
Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.

Роботов: 0
Отсутствуют.

Гостей: 2
Всех: 2

Последние 10
пользователей
Alenka Ganka
kipish Lyalya
Milka Pulya
Slava Tosha
Оленка Пархом

Друзья
     Якщо зламався мобільний порадить УкрТріп - кращий сервіс

     Black Linux Блог

 

Обмен ссылками
Информация

Главная страница » Украина » Ивано-Франковская о. » Карпатська подорож чи знайомство з мрією. Частина І
Карпатська подорож чи знайомство з мрією. Частина І
Украина » Ивано-Франковская о.

       Карпати 29.04-2.05.2007
     Розповідь іде від імені Катюхи
         До…
Карпатська подорож чи знайомство з мрією. Частина І На протязі декількох місяців ми звикали до думки, що «ми йдемо в Карпати». Цій поїздці передувала безмежна кількість подорожей вихідного дня, але жодної ми не очікували з таким нетерпінням. Так, ми їдемо лише на 4 дні. Так, обрали найпростіший маршрут. Так, ми не збираємось підкорювати високі гори. Але ми їдемо до мрії, і їдемо вперше – будемо знайомитись.
     Численний натовп у горах почувався б дещо некомфортно, і наша компанія поділилась на дві незалежні групи. Перша і могутня кучка складалася з файних хлопців Ляшика, Антоніо, Пархома, Вєталя (той що Блек) та дівчат Оленки, Альонки, Юльчика, Олі, Наталки та двох Анєчок. Перед самою поїздкою Семен дав себе вмовити і поїхав складати рюкзак замість хворого Жені. Не дивлячись на перепони і загублені квитки на потяг до веселої компанії приєднались Вінні та Юрко.
      До другої групи належали аж два хлопці (Славєнтій та ВВС) і дві дівчини (Міра та Катря). Далі опишу подорож тільки нашої групи, хоча настільки наслухалась розповідей решти нашої компанію, що можна було б спробувати описати їхні враження :)
      Попередній та дуууже оптимістичний план був такий: перша група заземлюється у львівській області, в той час як друга компанія підкорює івано-франківське низкогір’я. Якщо все буде чікі-пікі (всі знайдуть стежки та буде вдосталь пива), щасливі друзі «возз'єднається» у гарному Хусті як раз під нарцисами та доплентають до рідної хати Мукачевським потягом.
      Після пошуків спорядження (Бізон форевер) та підходящої їжі (оптимальний варіант – смачна, але не важка) малочислена групка зі слізьми на очах пхнула багаточислену до львівського потягу, «помахала їм хустинкою» та в свою чергу рушила івано-франківським напрямком.
      Карпати нас чекають. Я б навіть сказала – дужжже чекають, з нетерпінням! :)

        Чотири у лісі не враховуючи рюкзаків

Карпатська подорож чи знайомство з мрією. Частина І  Ранок зустрів нас відчайдушним туманом та заливним дощем. Ми хоч і пропадали днями на джисметео, але все ж таки в душі плекали надію на гарну сонячну погоду. Не судилося. Дружніми рядами похідники (чи «ті з рюкзаками») залишили теплий і, що головне, сухий потяг і рушили шукати необхідний транспорт (дивись бусік, маршрутку, таксі, автостоп). Чи мені так здалося, чи дійсно івано-франківський перон був заповнений виключно «тими з рюкзаками». Потужними рядами вони мокли під дощем та жадібно вдивлялись в лоб автобусів у пошуках потрібного destination.
      Десь в Інтернеті мене жорстко обманули, розпатякав про бусік до Бистриці. Нічого подібного! Якби не щасливий випадок, їхали б ми з пересадкою у Надвірній! Купка «тих що з рюкзаками» замовила маршрутку заздалегідь на 10 людей, але четверо з них відмовились від подорожі. Прямували вони саме до Бистриці! Ми недовго кумекаючи заповзли в комфортний (сухий!!!) бусік. Сиділи і тихо раділи :) Весь бусік коштував 230 гривень, 23 гривні з носу.
      Чим далі у гору, тим сильніше дощило і тим більше купчастих білосніжних хмар клубилось навкруги.
      Спершу шлях пролягав селом. Поодинокі дерев‘яні хатинки, жовті поля та сиві хмари навколо створювали особливий настрій. Кожний перехожий з подивом на нас витріщався, але всі здоровкались (як ми на Великдень). Після останньої зупинки і невеликої ін’єкції пива наша четвірка мужньо завернула і попрямувала лісною розмитою дорогою верх до гір.
Карпатська подорож чи знайомство з мрією. Частина І Карпатська подорож чи знайомство з мрією. Частина І

    Весь мокрий та похмурий день ми блукали лісом, милуючись природою, вдихаючи свіже гірське повітря і перевіряючи на витримку черевики та плащі. Неможливо знайти відповідні слова для коментування нашого першого дня… «Очумєть!» - як примовляє няня Віка. Одним словом, я захворіла Карпатами… Ні! Я закохалась у Карпати! :)
      Єдина порада – діти, не сідайте на соснові стовбури! Навіть не притуляйтесь! Я досі не знаю як здихатися отої смоли на дощовому плащі. Добре, що хоч зуміла відклеїтись без жертв!
      Ввечері ми розбили кемпінг на смерековій галявині з неповторним видом на туман, дощові хмари та черевики, що висихають біля веселого вогнища.
      З
асинали ми під стукіт дощу по намету та з надією на сонячний ранок.
      Прокинулись посеред ночі від дивних звуків – бум… бум… бум… Через декілька хвилин десь забулькотів… мотор. По звукам ми зорієнтувались – на пів п‘яту ранку повз нашу галявину проїхав трактор, навантажений лісом (дивні звуки – вантажили дерево). Ми очманіли, чесслово! То чи працювати так рано починають, чи відпрацьовували у неробочий час! Чудно!

Карпатська подорож чи знайомство з мрією. Частина І Карпатська подорож чи знайомство з мрією. Частина І

     Наші сподівання здійснились – ранок був сонячний і білі бейсболки гірських вершин чудово проглядалися крізь об’єктив фотоапарату. Крига, що вкрила землю, під дією весняного сонечка почала випаровуватися. Здавалося, що хтось всемогутній розпалив по горах вогнища – настільки здіймався та клубився навкруги туман. Сонячні проміні наскрізь перетинали цю красоту.
      Наш намет не був виключенням - він був зчеплений кригою, а черевики навіть й не мріяли про суху поверхню. Дрова бажали кращого… Все пережили і через годинку сиділи на складених стільцях, уплітаючи жарену картопельку зі шкварочками та сосисочками. Щоправда, по-перше ми бахнули глінтвейну (чеська приправа) задля підняття настрою і тепла у всьому тілі (це не реклама).
      По горнятку чаю без цукру (забули у Києві), кілька пам’ятних фото і можна вирушати у подорож. П‘ять кілометрів до автобусної зупинки переривались більш тісним знайомством з місцевим населенням (до речі дуже гостинним) та фото сесією. 

Карпатська подорож чи знайомство з мрією. Частина І Карпатська подорож чи знайомство з мрією. Частина І

    Нам знову неймовірно повезло – автобус до Надвірної ходить дужжже рідко. Але він з’явився на небосхилі коли ми сьорбали першу чашку без цукрового чаю. Із чашками у руках запхнулись до бусіка, розмістились та прилипли до скла – роздивлялись красоти місцевості. Чим ближче до Надвірної, тим комфортніші будинки – цивілізація взяла своє. Здивувало, що кожне подвір’я не по-київське охайне, з англійським газончиками і обов’язковими квітами на підвіконнях. А з горами ми не прощались – все попереду! Чимчикуємо в Яремчу!

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
3 мая 2007 | Автор: Slava| Просмотров: 1285 <напечатать>
 (голосов: 5)
№1, написал: Fil, 4 мая 2007 11:10
Группа: Друзья
Регистрация: 13.06.2006 Новостей: 26
Комментариев: 81
ICQ: --
Пятерка с множествами плюсов ++++++++++ за такой насыщенный отпуск!!! Фотки я посмотрела - отлично: Про все прокоментировать не смогу но, то что зацепило это я наклацаю:
1. Очень ну очень понравились фотки самих карпат. Но выделила те которые непосредственно связаны с солнышком и игрой света и тени. Ну, очень впечатлила фото где солнце как бы паданет водопадом на землю, Браво аффтору! clapping
2. Картошка на сковороде - я аж офигела! Жарить картошку на сковороде в Карпатах - ну это просто сверх деликатес! Молодцом! Не знаю кто придумал энту идею но она просто супер!
3. Очень понравились зверушки которых вы зафотали - миленькие овечки, а также собака в коробке - такие лапусики! и котя которая смотрит на собаку - отличный ракурс!
4. Сакура это просто прелесть - жаль что тока 2 фото она ведь такая красивая!
5. Ну и конечно Мукачево - только тоже как-то мало фоток!!!!
6. такси Педро улыбнуло!! s_ulibka
7. Ну и конечно же порадовало когда вы все собрались вместе - так сказать процес обьединения!.
Я всех Вас хочу поздравить с отменно проведенными праздниками!!!! И спасибо за Фотки :)
     
№2, написал: Mary Reed, 4 мая 2007 11:51
Группа: Друзья
Регистрация: 17.03.2007 Новостей: 10
Комментариев: 50
ICQ: 470824851
Жииииирррррррррррр!!!!!!!!
Итак, что меня впечатлило:
1. КАРПАТЫ. Именно большими буквами. И не надо мне парить про разные там Альпы, Наши КАРПАТЫ самые красивые, потому что они наши.
2. Долина нарциссов. Давно мечтала там побывать.
3. Жабка. Жалко sad
4. Картошка. Эх...
5. Фоты. ООООЧЕНЬ красивые и яркие.
Молодцы ребята. Так держать.
     
№3, написал: MYRA, 8 мая 2007 18:20
Группа: Команда UKRtrip
Регистрация: 24.07.2006 Новостей: 11
Комментариев: 13
ICQ: 257900951
Мдык, статья что надо, вот только что-то слишком романтично...
А я помню пару жууутких момэнтов, так че, не все люди там была малина...хе, дык напишу статью...
Мира

www.ethnoukraine.org.ua
Приходите к нам, путешествуйте с нами!