Логин: Пароль:
Регистрация на сайте   | Забыли пароль?
навигация по сайту
открыть все | закрыть все

Форум
Фотогалерея
Видеогалерея
О нас
Популярные теги

Требуется для просмотраFlash Player 9 или выше.

Показать все теги
Последнее с форума
Не все дома??? - Давай сюда!!! Едем в Бородянку 32 drozcankaya0
Прекрасное далеко Шешоры 2009 18 asharesendez48
Прекрасное далеко Масленица 2010 37 asharesendez48
Прекрасное далеко Фестивали на лето 50 asharesendez48
Новости сайта Почта @ukrtrip.com 4 asharesendez48
Новости сайта Ах свадьба…свадьба пела и плясала 46 asharesendez48
Новости сайта Диверсии Киевэнерго 9 asharesendez48
Гостиницы Львов, где остановиться 3 asharesendez48
Земля слухами полнится Ты турист? Проверь свои знания! 4 ladychoo56
Земля слухами полнится Ссылочки 31 rapisgood
ПОЛЕЗНОЕ

Кто на сайте
Сейчас на сайте:
Пользователей: 0
Отсутствуют.

Роботов: 0
Отсутствуют.

Гостей: 4
Всех: 4

Последние 10
пользователей
Alenka Ganka
kipish Lyalya
Milka Pulya
Slava Tosha
Оленка Пархом

Друзья
     Якщо зламався мобільний порадить УкрТріп - кращий сервіс

     Black Linux Блог

 

Обмен ссылками
Информация

Главная страница » Забугорье » Германия » На схилах Рейну
На схилах Рейну
Забугорье » Германия

Коротенько:

На схилах Рейну На схилах Рейну

Кьольн - типове західно-німецьке місто зі своїм типовим західно-німецьким собором, товпами місцевих іноземців (переважно турки, китайці, кацапи та хохли) і невеликими групками німців. Найбільше мені там сподобався музей шоколаду, схожий на корабель, де пригощають безкоштовними вафельками, змоченими у тільки що звареному шоколаді. Нажаль німці - дуже жадібний народ і коли я втретє підійшла за своєю порцією, мене безцеремонно відігнали. Прийшлось насолоджуватись спостереженням за процесом виробництва різних солодких дрібничок і заглядати в різні скриньки з багатообіцяючими написами типу «шоколадний мущщина», де я побачила лише солодкого діда Мороза та презервативи (зовсім не шоколадні).
Майнц - типове західно-німецьке місто з не дуже типовим (на мій погляд) собором, товпами місцевих іноземців (перелік див. вище) та всесвітньо відомим Ґутенберґським музеєм. А ще прямо через центр міста проходить 50-та мередіана.

На схилах Рейну На схилах Рейну

Але повернусь до головної теми - ЗАМКИ.

По-перше, їх безмежна кількість, по-друге, розташовані замки на неймовірно гарних схилах неймовірно закрученого Рейна. Місцевість досить романтична: по обидва боки річки простягнулись невеличкі акуратні селища, частіше всього лише з однією вулицею.

Перше моє знайомство з замками відбулось під час поїздки в Кьольн. Всю дорогу я сиділа   з відваленою щелепою влипнувши обличчям в вікно і, побачивши замок, загинала на руках пальці. Пальців не вистачило.

На схилах Рейну На схилах Рейну

Потім поїздка до замку Бург Ланек. Заснований він ще в 1226 році, для захисту межей Майнцівського архиєпископства. В 1312 році там ховалось 12 тамплієрів, які пізніше загинули під час штурму. В середині 19 століття почалася реконструкція Ланека, яка закінчилась незадовго до початку Другої Світової. Ще одна досить трагічна історія: досить давно замок здавали в аренду багатим родинам.

На схилах Рейну На схилах Рейну

Одного разу зникла донька багатія, її знайшли тільки через 60! років на сходинках замкової башні, коли вирішили їх відремонтувати (вони були напівзруйнованими і весь цей час туди ніхто не заходив).

На другому березі річки, якраз навпроти, красується палац Штольценфельс. Його колись відвідував сам імператор Вільгельм, чим німці дуже пишаються. Взагалі   місце дійсно для королів: чудовий сад, безліч пишно вбраних кімнат, картини, фрески, лицарські обладунки, скульптури і… кухня з плитою, як у моєї бабусі.

На схилах Рейну На схилах Рейну

Цікаво, що знаходячись на території Штольценфельсу, досить добре видно ще один замок – Марксбург. Це єдиний замок, який ніколи не був зруйнований, хоча йому вже майже 800 років. Є тут така легенда:

На схилах Рейну На схилах Рейну

В 12 столітті до дочки володаря замку посватався молодий юнак. Потім він пішов на війну, а дівчина його чекала. Через декілька років до неї прийшов лицар в чорних обладунках. Він був дуже схожий на її нареченого, тому скоро знову намітилось сватання. Але дівчина трохи сумнівалась і вирішила поділитись своїми сумнівами з монахом. Тоді монах підійшов до лицаря і доторкнувся до нього хрестом. Лицар провалився в пекло, виявилось, що він - князь темряви.   Ось так.

На схилах Рейну На схилах Рейну

Далі. Замки Райхенштайн, Зоонек та Еренфельз– були зруйновані, як схованки лицарів-розбійників, Райнштайн - замок, в якому стратили цих лицарів.

Потім Мойзетурм та Катценбург (в перекладі, «Мишина башта» та «Кошачий замок» відповідно).

Поруч з Катценбургом ще одна пам’ятка. Багатьом відома легенда про дівчину Лореляй. Вона любила сидіти на горі, розчісувати своє золоте волосся і співати пісні. Моряки, які пропливали поруч, кидали кермо, почувши її голос і гинули на порогах підступної річки. Гору назвали на честь Лореляй, а у її підніжжя на косі стоїть темна статуя дівчини.

На схилах Рейну На схилах Рейну

 

Загалом на схилах річки стоїть близько сорока замків. Багато з них функціонують зараз як готелі чи дитячі табори, інші як музеї. Але об’єднує їх одне – вони є цінним надбанням німецького народу і я б хотіла, щоб у нас на батьківщині вміли так само цінувати пам’ятки своєї історії.На схилах Рейну На схилах Рейну

На схилах Рейну На схилах Рейну     

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
18 марта 2007 | Автор: Mary Reed| Просмотров: 1044 <напечатать>
 (голосов: 3)
№1, написал: Fil, 19 марта 2007 11:16
Группа: Друзья
Регистрация: 13.06.2006 Новостей: 26
Комментариев: 81
ICQ: --
Анка с дебютом тебя!!! smile Поздравляю статья классная!! Фотки то что надо!! 5 балов!!!! Жду в скором времени продолжения!!!!!! А не то штрафы буду вводить тем кто подолгу не пишет!!!! tongue
     
№2, написал: kVitka, 19 марта 2007 11:25
Группа: Журналисты
Регистрация: 27.06.2006 Новостей: 19
Комментариев: 98
ICQ: --
Угу, и мне понравилось. Даешь много статей с хорошими фотами!!! wink
Щастя для всіх! Задарма! І нехай ніхто не піде ображеним...
     
№3, написал: Mary Reed, 19 марта 2007 11:29
Группа: Друзья
Регистрация: 17.03.2007 Новостей: 10
Комментариев: 50
ICQ: 470824851
Я - гений, я великолепна, я знаменита! Всем спасибо!